Показано с 1 по 19 из 19.

Тема: Новий рік "Україна"

  1. #1
    Всегда на ВКМ Аватар для ТАШКА
    Регистрация
    14.02.2010
    Сообщения
    88
    Спасибо
    116
    Поблагодарили: 522
    в 55 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию Новий рік "Україна"

    Спробуємо разом створити сценарій до "Нового року" . Звичайно колеги прошу приєднатися !!!!

  2. Эти 3 пользователей поблагодарили ТАШКА за это сообщение:

    Балалайка16 (23.12.2014),NATALapo4ka130806451 (24.12.2014),teatrteatr161220912 (14.12.2018)

  3. #2
    Всегда на ВКМ Аватар для ТАШКА
    Регистрация
    14.02.2010
    Сообщения
    88
    Спасибо
    116
    Поблагодарили: 522
    в 55 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Маленькі моменти до свята : Добрий вечір , пані та панове!
    А його дійсно можна вважати по- справжньому добрим , тому що саме в Новий рік наші серця наповнюються непідробною щирістю і добротою , наші усмішки стають теплішими , наші очі трохи світліше. Це свято вічне, як саме життя. І як би не змінювався антураж Нового року , його атрибути завжди незмінні - це сніг , запашна ялинка і шампанське.
    Ми раді вітати вас у прекрасне і затишному залі ресторану « .............................. »
    Я дивлюся , що сьогодні тут зібралися активні та енергійні , чудові і чарівні , веселі і талановиті
    Шановні гості, у вас на столах прекрасні страви, приступайте до їх дегустації, чоловіки, і розливайте спиртні напої. Кухарі нашого ресторану для вас неабияк постаралися.
    З Новим роком я вітаю,
    Щастя від душі бажаю;
    І щоб був наступний рік
    Значно кращий, ніж торік.
    Щоб ви з успіхом трудились
    Та на свята веселились;
    Аби грошей повен міх
    Заробили ви за рік.
    Щоб цвіли, неначе квіти,
    Та несли вам втіху діти.
    А ще зичу вам усім,
    Щоб в добрі купався дім.
    Щоб жили ви у здоров'ї,
    Мирі, злагоді й любові,
    І щоб щедрими столи
    Для гостей завжди були.
    Зичу вам добра й удачі,
    Хай на полі чи на дачі
    Неодмінно в рік Кози
    Праця буде вам легка.
    Щоб збулись всі ваші мрії,
    Сподівання та надії;
    Щоб здоров'я, як граніт,
    Дав вам Бог на сотню літ.
    Щоб на радість всій малечі
    Ви зібрались на Святвечір.
    І як справжнє торжество
    Святкували ви Різдво!


    Як приємно , що у нас є свято, якому радіють усі . Свято, яке не знає кордонів ні в часі , але в просторі, ні у віці. Напевно , єдине свято в році , який обіцяє нам диво!
    Та й не важливо , відбудеться воно чи ні ... Важливо те , що ми в нього віримо . І якщо це віра і очікування дива в нас не вгасає, виходить , самі великі події в нашому житті ще не здійснилися .
    Дорогі друзі ! Подивіться навколо , зверніть увагу , поруч з вами сидять ваші друзі й колеги - ошатні , красиві , веселі , святкові . Посміхнемося один одному ! Посміхнемося від усієї душі! І побажаємо всі разом:
    «З Новим роком ! З новим щастям! »





    У народі кажуть:
    краща пісня, та яка ще не проспівана,
    найкраще місто, той який ще не побудований,
    найкращий рік, той який ще не прожив,
    так нехай же Новий рік принесе вам 365 сонячних днів, велика кількість добрих зустрічей і посмішок. Нехай збудуться ваші мрії і плани.

  4. Эти 12 пользователей поблагодарили ТАШКА за это сообщение:

    Балалайка16 (23.12.2014),ЕленаБуровцева130329800 (20.11.2015),barishnja (24.12.2014),ОльгаПан1312151233 (21.12.2016),Ksena (10.12.2017),Светлана Соколова (27.12.2017),NATALapo4ka130806451 (24.12.2014),ТатьянаДядюра130210700 (28.12.2014),Polina (15.12.2015),shafran_ss (23.12.2014),shaklanchiklabuh (25.12.2015),teatrteatr161220912 (14.12.2018)

  5. #3
    Всегда на ВКМ Аватар для ТАШКА
    Регистрация
    14.02.2010
    Сообщения
    88
    Спасибо
    116
    Поблагодарили: 522
    в 55 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Бажаю всім-Італійського життя, Американської зарплати, Французького кохання , Німецький автомобіль , Гавайского літа, Вірменського коньячку під Грузинський шашличок з узбецьким плациками , а також, Циганської пісні під українську горілку, І ВСЕ ЦЕ З ДРУЗЯМИ!! І


    1. Яким він був минулий рік?


    Бурхливим, стрімким, змістовним, цікавим, значним для кожного з нас. А яким буде наступний рік? Залежить тільки від нас!
    Ми бажаємо вам завжди бути в гарному настрої, посміхайтеся частіше, що не сумуйте і думайте про прекрасне! Ми від усієї душі вітаємо вас з наступаючим Новим роком!
    Зустріч Нового року - це пора дивовижна, завжди хвилююча, завжди радісна, і прості ці слова: «З Новим роком! З новим щастям! »Ми вимовляємо з особливим почуттям тому, що сказати їх можна тільки раз на рік.
    Тому, дорогі друзі, давайте наповнимо келихи, і не будемо говорити багато слів, а давайте всі разом крикнем один одному «З новим роком!»


    Хай під кришталевий дзвін келихів ваше життя перетвориться на чарівну казку. Нехай в ній весь наступний рік панують душевний спокій, затишок і радість. Навколо нехай будуть лише щирі посмішки, а всі проблеми і негаразди залишаться в році, що минає. З наступаючим Роком!




    Багатьом відомо, що в Італії існує традиція перед новим роком викидати з вікна старі і непотрібні, обридлі за рік речі. Ми, звичайно, не в Італії, але цей звичай такий гарний, що мені хотілося б запропонувати вам всім викинути з пам'яті як непотрібний мотлох старі образи, сварки, погані вчинки, заздрість, невірність, невдячність. Якщо ми все це зробимо, то виявиться, що в нашій пам'яті залишилися тільки теплі і приємні спогади про старий рік. Запам'ятаємо його таким, і тоді наступив новий рік буде краще за минулий!

  6. Эти 9 пользователей поблагодарили ТАШКА за это сообщение:

    Балалайка16 (23.12.2014),ЕленаБуровцева130329800 (20.11.2015),barishnja (24.12.2014),klinovska_galina (13.11.2017),NATALapo4ka130806451 (24.12.2014),ТатьянаДядюра130210700 (28.12.2014),Polina (15.12.2015),shaklanchiklabuh (25.12.2015),teatrteatr161220912 (14.12.2018)

  7. #4
    Всегда на ВКМ Аватар для МарияВласенко131218132
    Регистрация
    18.12.2013
    Сообщения
    12
    Спасибо
    38
    Поблагодарили: 71
    в 10 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Важко цього року готуватися до свята..але - потрібно.
    Пропозиція перша: конкурс "Вареники" .
    Реквізит: 2 яскраві хустки для пов'язування на голову дамам, 2 великі хустки на плечі дамам. 1 пакет сметани,1 кг зварених вареників з сиром. 2 миски пластикові глибокі, 2 виделки.
    Учасники: 2 жінки - це наші Солохи. В кожної жінки своя команда з чоловіків. рівна кількість.
    Проведення: Солохи сидять на стільцях, хустки пов'язані, на плечі покладені. Команди на деякій відстані від них. За принципом естафети чоловіки мають підбігати до Солохи, з'їдати вареник і повертатися на місце.
    Секрет: жінкам я тихенько кажу що треба трохи вимастити чоловікам губи сметаною, коли годують. А чоловікам - тихенько кажу ,що солоху обов'язково потрібно поцілувати .У щічку.
    І хоча щічки жінок вимурзані сметаною( а на молодіжних вечірках іне тільки щічки) ні разу ніхто не жалівся)

    Музичний супровід - Іжицький "Вареників мало" http://mp3dor.ru/%D0%92._%D0%86%D0%B...BA%D0%B8%D0%B9

  8. Эти 8 пользователей поблагодарили МарияВласенко131218132 за это сообщение:

    Балалайка16 (23.12.2014),batyas (23.12.2014),ganna golovah (15.12.2016),NATALapo4ka130806451 (24.12.2014),ТатьянаДядюра130210700 (28.12.2014),teatrteatr161220912 (14.12.2018),Yanosh (24.12.2019),разумница (23.12.2014)

  9. #5
    Всегда на ВКМ Аватар для ТАШКА
    Регистрация
    14.02.2010
    Сообщения
    88
    Спасибо
    116
    Поблагодарили: 522
    в 55 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    невеличкий вступ на корпоратив:
    Ведуча: Добрий вечір , пані та панове!
    Добрий вечір , дорогі друзі!
    Усім добрий грудневий вечір !


    А його дійсно можна вважати по- справжньому добрим , тому що саме в Новий рік наші серця наповнюються непідробною щирістю і добротою , наші усмішки стають теплішими , наші очі трохи світліше. Це свято вічне, як саме життя. І як би не змінювався антураж Нового року , його атрибути завжди незмінні - це сніг , запашна ялинка і шампанське.
    Ми раді вітати вас у прекрасне і затишному залі ресторану « .............................. » Мене звуть Наталя ! За апаратурою гурт троє , прошу любити і жалувати . Ми постараємося зробити ваше свято незабутнім .
    Я дивлюся , що сьогодні тут зібралися активні та енергійні , чудові і чарівні , веселі і талановиті працівники ............ назва організації .

    Шановні гості, у вас на столах прекрасні страви, приступайте до їх дегустації, чоловіки, і розливайте спиртні напої. Кухарі нашого ресторану для вас неабияк постаралися.
    У цей чудовий вечір, ви зібралися з колегами по роботі у святковій і неформальній обстановці, щоб бути до один одного ще ближче ... а як же інакше! Якщо дві третини свого життя ви проводите на роботі, то можна з упевненістю сказати, що трудовий колектив стає вашою другою сім'єю.

    Мудрі люди кажуть: хороша робота - це хороший колектив. Думаю, що ви погодитеся саме з цим твердженням? Пропоную випити за ваш дружний колектив і за радість зустрічі в цей передноворічний вечір. Ура!!


    Так! Новий рік - свято незвичайний в усіх відношеннях, але не можна вирушати в майбутнє, не згадавши про минуле, неможливо забути ті теплі і радісні моменти, які нам подарував рік, що минає, адже для багатьох з вас він став знаменним і в роботі і в особистому житті. Тому я пропоную сказати про найголовніше в році, що минає 2014 році. Слово надається керівнику


    новорічне ворожіння
    Настає Новий рік. І варто головне питання - Яким він буде для вашої організації. Давайте спробуємо дізнатися майбутнє , і поворожити .
    Для цього я хочу покликати до себе самого молодого співробітника . І хочу запропонувати йому вийняти з цього мішечка певні 3 предмета з 5 , а ми розповімо про їх значення .
    Готуємо заздалегідь мішечок з предметами:
    пляшечка зі спиртним - рік буде насичений святами і веселощами ;
    жуйка - рік буде довгим ,
    хлопавка - належить багато галасливих подій ;
    коробка сірників - рік буде сповнений яскравих моментів і запальних розваг
    грошова купюра - новий рік принесе великий прибуток
    Ну ось , друзі , з усього цього виходить , що наступний рік - буде найщасливішим роком для Ваших співробітників.
    Пропонується наповнити келихи , і випити за те , щоб всі пророкування збулися.


    Сьогодні вечір жартів , радісних моментів і веселих розіграшів , незвичайних зустрічей і яскравих відкриттів , і мені теж хочеться ближче з вами познайомитися , і для цього у мене заготовлений шаблон жартівливого знайомства , а від вас потрібно концентрація розуму і швидке реагування . Отже , у деяких з вас під святкової обідньої тарілкою знаходиться номерок , підійміть тарілочки , подивіться уважніше , будьте ласкаві , підніміть вгору руки ті , у кого номерки були виявлені.


    Ну що ж , почнемо наше знайомство , я зачитую текст , а ви , незважаючи на сенс почутого , повинні підняти енергійно руку вгору і встати , щоб вас всі бачили і голосно сказати своє ім'я , на знак підтвердження вищесказаного , Отже, почали :


    Сьогодні всіх більше буде співати номер_ 1_______________ .
    Всіх більше буде танцювати номер _2_
    Сьогодні більше всіх світити і звездеть буде - номер 3 ....
    Всіх голосніше буде кричати : Снігурка ,я тебе люблю 4
    Але Всіх частіше і голосніше буде кричати «Ще налийте ! »Номер 5
    Сьогодні 6 ..... подарує 7 ..... - 100 доларів
    А 8 .... з радості подарує 9 ..... себе .
    Зараз 10 всім буде давати в борг гроші , без віддачі.
    11 ... буде весь вечір запрошувати дівчат відпочити на Матвіїхських полях.
    А 12 ... переслідуватиме чоловіків зі словами: Красивая девочка Свєта !! А чем же она хороша ?
    ... Після вечірки самостійно на своїх двох піде лише 13 ...
    Наспівуючи : Напилася я п'яна , що не дійду я до будинку , на машині виїде 14 ...
    А 15 ... і 16 ... насилу відведуть 17 ... , яка буде кричати: Я не дам,я не дам, я не дам і не проси
    Через годину 18 скаже , що вона ( він ) сама (ий) крута (ою) ,
    Через 1,5 години 19 ... скаже , що він закохався
    А через 2 години 20 ... вже нічого не скаже.
    Завтра поправити своє здоров'я запрошує до себе 21 ...
    А зі словами " А чи багато корова дає молока ? " - Завтра прокинеться в чужому ліжку 22
    За процвітання всіх гостей в весь вечір зі словами: А я бажаю щастя вам , - п'є 23 ...
    Ну і на закінчення нашого знайомства не можу не сказати про 24 ... ,
    який зараз встане і голосно скаже :
    Досить, люди міркувати , треба , люди , наливати !
    Тоді № 25 підбіжить до нього з чаркою ,і запитає ти мене уважаєш
    26 сьогодні не буде зводити очей з ніг 27,на що 27 відповість взаємністю
    28 сьогодні прибире з столу і помиє пол.
    А 29 найдовше буде прощатись з Віктором Дмитровичем
    30 цілий вечір на обидві сторони буде розказувати що він багато не їсть
    31 цілий вечір буде цікавити а коли дадуть солодке
    32 Встане і заспіває как здорово что все ми здесь сегодня собрались
    Номер 33 після кожної випитої чарки – буде вставати і казати нам Слава Україні
    34 разом з 35 сьогодні організуються піти по гриби
    36 буде просити свою половинку купити її таке плаття як в дружини іменинника
    37- весь вечір не буде зводити очей з музиканта та постійно йому аплодувати
    38- після свята визве таксі і не поїде додому
    39-розчулиться вітаннями і заплаче
    40- почне гикати ,на що скаже –налийте ще
    41-постійно сьогодні буде вирішувати куди сплавити товар
    42- весь вечір питатиме почому ви купили помідори
    43- зітхатиме ,що в нього не копана картопля
    44,45,46 - будуть слати повітряні поцілунки

    ТОСТ: Новий рік - це свято контрасту: на вулиці мороз, сніг, темно, а у нас тут - сонячно, весело, тепло, ялинка ошатна, стіл святковий. Я бажаю вам, щоб цей контраст було пронесено через весь рік, і як би не вирували вітри і бурани, як би не було незатишно навколо, на душі завжди було сонячно і тепло! Отже, за знайомство!


    У народі кажуть: найкраще місто, - який ще не побудований, кращий рік, - який ще не прожитий, так нехай же Новий рік принесе вам 365 сонячних днів, велику кількість добрих зустрічей і посмішок. Нехай збудуться ваші мрії і плани.


    Хай під кришталевий дзвін келихів ваше життя перетвориться на чарівну казку. Нехай в ній весь наступний рік панують душевний спокій, затишок і іскриста радість. Навколо нехай будуть лише щирі посмішки, а всі проблеми і негаразди залишаться в році, що минає. З наступаючим Роком!

  10. Эти 12 пользователей поблагодарили ТАШКА за это сообщение:

    Балалайка16 (23.12.2014),ЕленаБуровцева130329800 (20.11.2015),barishnja (24.12.2014),Ирина Киев (15.12.2015),ganna golovah (15.12.2016),наталья севрюкова (06.01.2020),klinovska_galina (05.11.2016),ТатьянаДядюра130210700 (28.12.2014),shaklanchiklabuh (25.12.2015),teatrteatr161220912 (14.12.2018),Valya000 (21.12.2021),Yanosh (24.12.2019)

  11. #6
    Всегда на ВКМ Аватар для ТАШКА
    Регистрация
    14.02.2010
    Сообщения
    88
    Спасибо
    116
    Поблагодарили: 522
    в 55 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Так ,що важко то важко , разів з 5 приступаю до ценарію, а воно як у Верховні Раді - нічого конкретглшл і кінця не видно

  12. Эти пользователи поблагодарили ТАШКА за это сообщение:

    pugachova74 (23.12.2014)

  13. #7
    Всегда на ВКМ Аватар для МарияВласенко131218132
    Регистрация
    18.12.2013
    Сообщения
    12
    Спасибо
    38
    Поблагодарили: 71
    в 10 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Дякую учасникам цього сайту за ідеї та матеріал)
    Застольна програма:
    «В наступному році я обов’язково…» мішечок з записками:
     Схудну на 3 кг
     Пострижуся налисо
     Зміню стать
     Стрибну з парашутом
     Зроблю тату в цікавому місці
     Вивчу китайську мову
     Займуся танцем живота
     Заведу собаку
     Поїду на о.Пасхи
    Портрет Діда Мороза з їжі:
    • Учасниці – дами. Викладають на тарілці з продуків, присутніх на столі портрет ДМ (оливки, салат, грибочок, кетчу, соус тощо….)
    Вмикаємо ялинку різними мовами
    Гості - Айн, цвай, драй!
    Вед. – Електрику вмикай!
    Гості –Ван, ту, фри!
    Вед. – Руками провід не хапай!
    Гості –Один, два, три!
    Вед.- Ялинонька, гори!
    Вірш – експромт:
    Пропонуються рими гостям. Холодець – молодець, сніговик – черевик, ялинка – дитинка, пляшка – чашка, св.Миколай – збирай…тощо
    Вікторина новорічна:
    Як народ називає сніг, що падає: сиві метелик, білі мухи, кришталеві комари, срібні бджоли
    Який продукт використовують для імітації скрипу снігу на морозі: мука, крохмаль, сода, цукрова пудра.
    Як називається будинок зі снігу: чум, іглу, юрта, вігвам.
    На якій планеті сонячної системи знаходиться рівнина Снігуроньки : Марс, Венера, Сатурн, Юпітер.
    Про жадібні людину кажуть «в нього зимою не допросишся… : тепла, горілки, снігу, дрова.
    Запитання начальнику.Відповідає на запитання таким чином – дмухає, видуваючи мильні бульбашки.
    Запитання:цього року скільки разів Ви..
    • Похвалили співробітників
    • Посварили підлеглих
    • Скільки буде вихідних в 2015
    • Скільки разів ви дозволяєте запізнитися своїм співробітникам в 2015
    • Скільки разів можна буде поплакати на грудях начальника
    • Скільком ви піднімете заробітну плату

    Читаємо думки…страв ) музична нарізка додається
    • Горілка
    • Шампанське
    • Салат Олів’є
    • Канапки з ікрою
    • Заливна риба
    • Коньяк
    • Бокали
    Вікторина «ні Бе- ні Ме»
    1. Хто склав періодичну таблицю хімічних елементів. МЕ…нделєєв
    2. У фільмі «Гостя з майбутнього аліса Селезньова приховувала від космічних піратів МЕ…лафон.
    3. Морська істота, яка не має дихальної , кровоносної, нервової системи..МЕ..дуза.
    4. Система знань, яка забезпечує здоров’я людей Ме..дицина
    5. Пристрій для підвищення сили звуку…Ме …гафон.
    6. Країна в Америці МЕ…ксика
    7. Один з чотирьох типів темпераменту ..Ме..ланхолік
    8. Падаюча зірка..МЕ..теорит
    9. Швидкісний підземний транспорт МЕ…тро
    10. Найближча до сонця планета ..Ме..ркурій
    11. Любитель музики МЕ..ломан
    12. Найулюбленіший жіночий жанр кіно …Ме…лодрама
    Гра «Справжня ялинка»
    1 дама - ялинка, чоловіки повинні зобразити : зірку на ялинці, зайчика під ялинкою, дощик на ялинці, аромат хвої.

  14. Эти 17 пользователей поблагодарили МарияВласенко131218132 за это сообщение:

    Балалайка16 (23.12.2014),ЕленаБуровцева130329800 (20.11.2015),barishnja (24.12.2014),ЛарисаКалита1412181343 (28.12.2014),ganna golovah (15.12.2018),наталья севрюкова (06.01.2020),оксанасахно1307092322 (06.01.2016),klinovska_galina (05.11.2016),NATALapo4ka130806451 (24.12.2014),ТатьянаДядюра130210700 (28.12.2014),ТАШКА (23.12.2014),shaklanchiklabuh (25.12.2015),teatrteatr161220912 (14.12.2018),vitulek (27.12.2014),Yanosh (18.12.2019),ІраДядюра1706241434 (28.12.2021),ЮлияДеева1412201524 (15.12.2015)

  15. #8
    Всегда на ВКМ Аватар для гунька
    Регистрация
    09.09.2009
    Сообщения
    2,610
    Спасибо
    7,663
    Поблагодарили: 36,936
    в 2,418 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Девочки, прочтите, пожалуйста, правила форума. Язык общения на форуме-русский! Без обид....))))) Не я писала правила.



  16. #9
    Всегда на ВКМ Аватар для ТАШКА
    Регистрация
    14.02.2010
    Сообщения
    88
    Спасибо
    116
    Поблагодарили: 522
    в 55 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Хорошо. А файлы сбрасывать украинские можно - только ссылки?

  17. #10
    Всегда на ВКМ Аватар для гунька
    Регистрация
    09.09.2009
    Сообщения
    2,610
    Спасибо
    7,663
    Поблагодарили: 36,936
    в 2,418 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от ТАШКА Посмотреть сообщение
    Хорошо. А файлы сбрасывать украинские можно - только ссылки?
    Ну конечно, можно! Вы их в вордовский документик (если это сценарий) -и в тему грузите на здоровье! И места будет меньше занимать, и скачивать людям удобнее! А песенки-да, только ссылочки!))))



  18. #11
    Всегда на ВКМ
    Регистрация
    05.07.2014
    Сообщения
    3
    Спасибо
    27
    Поблагодарили: 0
    в 0 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию Новогодний корпоратив с украинским колоритом . Прошу помощи у коллег.

    Прошу помощи у коллег . Может есть у кого какие наработки . Спасибо всем , кто откликнется .)))

  19. #12
    Всегда на ВКМ
    Регистрация
    17.04.2014
    Сообщения
    3
    Спасибо
    17
    Спасибо 10 раз в 1 сообщении
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    вам ещё актуально?

  20. #13
    Всегда на ВКМ Аватар для ЕленаЕфремова140407800
    Регистрация
    07.04.2014
    Адрес
    Одесса,Украина
    Сообщения
    211
    Спасибо
    850
    Поблагодарили: 4,068
    в 200 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Кричалка "Год обезьяны к нам идет",перевод на украинский язык.
    http://forums.vkmonline.com/showthre...=1#post1678189

  21. Эти 2 пользователей поблагодарили ЕленаЕфремова140407800 за это сообщение:

    NATALapo4ka130806451 (03.12.2015),Pollar (07.12.2015)

  22. #14
    Всегда на ВКМ
    Регистрация
    18.12.2013
    Сообщения
    24
    Спасибо
    129
    Поблагодарили: 271
    в 22 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    ДМ.Та іду уже іду, Сиплю снегом на ходу
    Добрый вечер, чи зі святом
    Бачу свято розпочато,
    то ж дозвольте , друзі вас привітати в добрій час
    З святом вас всіх друзі любі
    Молоді і сивочубі
    І безвусі, бородаті
    Зовсім лисі і волохаті
    Всіх хто є у вашій хаті
    Я по всьому світі хожу
    Та дарма я не морожу
    Люблю людей я гарно вмитіх
    Підстрижених та побритих
    А дітей люблю…
    І високих і маленьких
    І худенькіх і пухкеньких
    Гарні щоб були собою
    І з прекрасною ДУШОЮ
    Хай наступний коня рік
    Буде кращім ніж торік
    У рік синього коня оцінок гарних дуже багато
    Тож сію-вію посіваю вас оцінками гарними засипаю
    А оцінки ці не звичні
    Конячі-новорічні
    Був у вас я рік назад знову бачить всіх вас рад
    Підросли , високі стали
    А мене ви упізнали
    Я високий у весь рост
    Хто я любі? Дід Мороз

  23. Эти 9 пользователей поблагодарили Ленаtishenko131218451 за это сообщение:

    Ленусико (01.12.2016),НаталияГалушка150718514 (29.12.2015),L6p3s (08.12.2016),NATALapo4ka130806451 (07.12.2015),olga1977 (27.10.2016),teatrteatr161220912 (14.12.2018),Yanosh (22.12.2020),zeja (07.01.2016),ІраДядюра1706241434 (28.12.2021)

  24. #15
    Всегда на ВКМ Аватар для ЮлияДеева1412201524
    Регистрация
    20.12.2014
    Сообщения
    9
    Спасибо
    392
    Поблагодарили: 97
    в 8 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Новий рік на острові мавп. 2016
    Ведуча: Здрастуйте, шановні любителі пригод та цікавих подорожей!
    На порозі – Новий рік, і так хочеться якогось неймовірного дива!
    Але хто ж, як ні ми самі, його влаштуємо?!
    Отже, пропоную вам відправитися на острів мавп і зустрітися з
    символом наступаючого року.
    На острові мешкають тваринки, такі схожі на нас із вами, ви
    побачите мавп різних видів– смішних шимпанзе, розважливих
    горил, бешкетних макак, лемурів, павіанів, орангутангів,бабуїнів
    і навіть маленьких мармозеток.
    Але для початку вивчемо декілька слів на мові мавп.
    - ми готові; - здрастуйте!
    - візьміть мене!;
    - а ми –краще!;
    - з Новим роком!
    ( вивчають рухи, означаючі данні фрази)
    А зараз треба вибрати транспорт, на якому ми відправимося у
    подорож. Пропоную вам комфортабельний літак. Отже, всідаємося,
    закріплюємо паси безпеки і - полетіли!
    ( імітація польоту з рухами під музику) Приземлення.
    А зараз всі разом: Здрастуй, здрастуй, острів мавп! О, я чую – сюди
    наближається головна мавпа цього острова – поважний бабуїн
    Макак Горилович Шімпанзенко - ІІІ.
    Давайте згадаємо, як треба з ним привітатися.
    (вихід – танець, привітання)
    ( мавпа показує щось на «своїй» мові, ведуча перекладає):
    говорить, що буде розмовляти з нами нашою мовою, якщо всі ми
    пообіцяємо зробити йому справжній Новий рік. Обіцяємо? Готові?
    ( всі відповідають мовою мавп).
    М.Г.: На моєму острові жодного разу не було справжнього Нового року.
    Треба надати наказ всім племенам, щоб влаштували мені свято.
    (набирає на комп,ютері наказ)
    Наказ
    Я, правитель славного острову мавп – великий
    Макак Горилович Шімпанзенко – III, наказую:
    всім мавпам острову зібратися у племена та з,явитися до мене на
    головну пальму з новорічними подарунками. Кращий подарунок та
    найкраща мавпа будуть нагороджені іменним призом!
    Ось, якось так! До речі, а ви зі своєї Підгородній мені щось привезли?
    Вед.: Так, звичайно, по – перше, ми привезли тобі бананів.
    М.Г.: Тааа, такого добра у мене тут вистачає! Теж мені, подарунокзнайшли. Краще б снігу привезли!
    Вед.: Та снігу в нас самих немає! А ще ми будемо з тобою співати,
    танцювати, грати!
    М.Г. : Мої мавпи самі це можуть робити не гірше за вас! Краще б Діда
    Мороза із Снігуркою привезли, я ще жодного разу їх не бачив!
    Вед.: Ми теж чекаємо їх із нетерпінням! Але поки вони всіх дітей навістять,
    поки всім подарунки роздадуть…
    М.Г.: Ось, ось, а я, значить, повинен без подарунків залишатися?! І це в рік
    мене, мавпи?! Ладно, будемо обходиться своїми силами, а якщо
    справжній Дід мороз не прийде – я вам такий рік влаштую!
    Гей, мавпенята – бешкенята! Нумо, покажіть свої подарунки
    до новорічного свята!
    Вед.: Шановний Макак Горилович! Зі своїм подарунком до тебе прийшли
    мавпочки з племені Мармозеток.
    ( виступ «мавп» 1 – 2 кл.)
    Мавпи: На новорічне свято ми привезли тобі заграничних артистів – групу
    «Іванушкі».
    (виступ групи)
    М.Г.: Дякую, дякую, але у нас безліч таких артистів, потім я вам це докажу.
    За цей подарунок ви отримуєте 3 банана.
    Вед.: А зараз пропоную подивитися, що принесли наші горилки.
    ( 3кл. хлопці, презентують Потапа і Настю. )
    М.Г.: І знов артисти?! Я зараз розгніваюся! Нумо, бігом шукати Діда
    Мороза! І 2 банана вам у допомогу!
    Вед. Може, тебе заспокоять східні макаки – переможці конкурсу краси
    «Міс Макака - 2015»?
    (7кл. східний т – ць)
    Мавпи: Ми привезли тобі ялинку, тобто Йолку. Кажуть, що без неї Нового
    року не бува!
    (Йолка та ії пісня)
    М.Г.: Ні, моя пальма набагато краще такої Йолки, отже, нехай забирає 1
    банан і летить у свій Прованс.
    А ось вас, макаки, я попрошу залишитися, будете допомагати
    мені розбирати подарунки та радувати мої очі.
    І взагалі, може, на вашу красу справжній Дід Мороз клюне…
    Вед.: Послухай, зараз сюди поспішають чарівні шимпанзе, вони подарують
    тобі гарний настрій, бо карнавал – це феєрія краси, грації, емоцій…
    Отже, дивіться!
    ( 3 кл. дівчата «Карнавал»)
    М.Г.: Карнавал – це дуже гарно, але хотілось би справжнього новорічного
    подарунку!
    Мавпи: Ми привезли Діда Мороза та Снігуроньку!
    М.Г.: Нарешті хоч один гарний подарунок! Де вони? Давайте їх сюди!
    ( виходять мавпи, переодягнені в Д.М. та Снігурку .)
    М.Г.: Що?! Оце – Снігурка?! А оце – Дід Мороз?! Подивимося…( Пісня Д.М. та Сн.)
    М.Г.: Я хоч ніколи їх не бачив, все одне розумію – це ж справжні мавпи!
    А ну геть звідси, і поки Діда Мороза із Снігуркою не буде, краще не
    з,являйтеся! А за те, що гарно співали, ось вам 2 банана.
    Вед.: Макак Горилович, не треба нервувати, ось наші орангутанги принесли
    тобі гарну іграшку - горилку Машу.
    ( танець 5-6 кл, дарують мавпу Машу - бешкетницю.)
    М.Г.:Заберіть назад свою Машу, не можу я з нею впоратися! Я готовий усі
    банани віддати, тільки щоб ії більше не бачити! І взагалі, якщо не
    буде тут справжнього Діда Мороза зі Снігуркою, я цілий рік буду
    бешкетувати, ось вам буде весело!
    Вед.: Макак Горилович, не хвилюйтеся, ми знаємо, як їх позвати! Знаємо?
    Тоді давайте голосно їх покличемо!
    (Зовуть Діда Мороза і Снігурку).Музика. Вихід Д.М.і Сн.
    Д.М.:Доброго дня всім вам, макаки, шимпанзе, горили і прочії примати!
    Сн.: Здрастуйте, люди добрі!
    Д.М.: Принесли вам багато подарунків – веселих танців, пісень!
    Сн.: Будемо грати, бешкетувати, Новий рік з мавпами зустрічати!
    Д.М.: А тобі, Макак Горилович, вручаю цінний подарунок за те, що запросив
    Нас до себе погрітися, бананів поїсти та зустрітися з символом
    наступаючого року.
    Сн.: Отже, ми починаємо!
    Конкурсна та танцювально – ігрова програма.
    Вед.: Ну що ж, друзі, ми гарно повеселилися, тож пора прощатися!
    Д.М.:До побачення, дівчата, схожі так на мавпеняток!
    Сн.: До побачення, хлоп,ята, ви схожі теж на мавпеняток!
    М.Г.: До побачення, малята! Всім вам дякую за свято!
    Всі: З Новим роком, любі друзі!
    Я усіх вітаю вас!
    Щоб у щасті і здоров,ї
    Відтепер ішов ваш час!
    Хай здійсняться ваші мрії всі у цьому році,
    Хай всміхається вам доля на кожному кроці!
    Щоб і ввечері, і зрання всі збувалися бажання!
    Хай щастить вам у всьому - і в великому й малому!

    Свято в школі мистецтв. Готують хореографи. Може, хоч ідея комусь знадобиться.

  25. Эти 5 пользователей поблагодарили ЮлияДеева1412201524 за это сообщение:

    ganna golovah (15.12.2016),НаталияГалушка150718514 (29.12.2015),shaklanchiklabuh (25.12.2015),tatusik (19.10.2016),teatrteatr161220912 (14.12.2018)

  26. #16
    Всегда на ВКМ
    Регистрация
    18.12.2013
    Сообщения
    24
    Спасибо
    129
    Поблагодарили: 271
    в 22 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    ======================
    Последний раз редактировалось Ленаtishenko131218451, 01.01.2016 в 22:53 Причина: радикально

  27. Эти 2 пользователей поблагодарили Ленаtishenko131218451 за это сообщение:

    L6p3s (11.12.2016),shnira (05.12.2016)

  28. #17
    Всегда на ВКМ Аватар для Наташа11111
    Регистрация
    23.08.2009
    Сообщения
    36
    Спасибо
    562
    Поблагодарили: 270
    в 23 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Леді Бах і Супер Кіт рятують новий Рік 2
    Кикимора Снігова королева
    ДМ Б.Я Леді Бах
    Вовк іграшка за ширмою + Супер Кіт
    Заходить Клоун з книгою казок.000
    Клоун: –. Увага! Увага! Спішить, поспішайте
    Турботи і сум усі дома лишайте
    Чекає Вас казка, дарунки і сміх
    Цікаві пригоди і гумор для всіх.
    - Вітаю вас діти Я дуже радий, що ви прийшли до палацу культури на новорічне чарівне свято. Сьогодні я Клоун-казкар, ну що ж наша казка розпочинається.
    До зали заходить Д.М 001
    Д.М – Добрий день, діти. Зі святом вас! Ох щось зовсім діти перестали читати казки, та вірити в чудо. Все більше в планшетах, комп’ютерах та гаджетах сидять. А як же казка? А як же дива? І що мені тепер робити? Діти зовсім забули за Діда Мороза.
    С. Королева (заходить до залу002 )
    С. К – Вже святкувати зібралися? І знову без мене! Та що ти дід в Новий рік на всіх сум наводиш. До тебе сама Снігова Королева у гості прийшла, а ти не радієш. От як би я була на твоєму місті, то мене б усі любили і пам’ятали, грали би зі мною.
    Д.М – Та й зі мною діти грають.
    С.К – От зараз і пограй з ними, а я поки посох твій потримаю, і зачарую його…
    Д.М – Що ти там шепочеш?
    С.К – Нічого, нічого….
    Ігри Д.М. Хоровод 003 , Пройти по сніжинкам 004. В цей час С.К міняє сніжинку на посоху.
    Д.М – От і настрій покращився, таки я ж великий чарівник
    . С.К – А я що не чарівниця? І теж можу пограти з дітьми. Доречі хочу перевірити наскільки вони розумні і чи вміють розрізняти добрі й погані справи. Я називатиму вчинок, а ви повинні плеснути в долоні, якщо цей вчинок хороший ,а як що поганий великим пальцем показуєте у низ.
    - Нагодувати бідного.
    - Одинокій бабусі принести хліба.
    - Допізна дивитися телевізор.
    - Допомагати мамі.
    - Допомогти товаришеві розв’язати задачу.
    - Після обіду залишити брудний посуд на столі.
    - Залишити в лісі запалене вогнище.
    - Викинути в смітник хліб.
    - Відвідати хворого однокласника.
    - Відмовлятися від лікування.
    - Взимку підгодовувати пташок.
    - Довго тримати образу на сусіда.
    - Не привітатися зі знайомим.
    - Поділитися зі знайомим цукерками.
    - Вирішувати конфлікт силою.
    - Привітати зі святом знайомих
    - Перекривляти товариша.
    - Взимку вибігати на вулицю роздягненим.
    - Берегти таємницю.
    - Слухатися вчителів
    А ну відгадайте мої загадки. (Загадки)

    С.К – А таки розумні діти зібрались, А зараз Д.М тримай свій посох.
    С.К – От і добре, а тепер тримай свій посох
    Снігова королева дражнить Д.М посохом і заманює його за ширму звучить страшна музика, дід стає злим.
    Д.М(злим голосом) – Що дітвора свята захотіли? Подарунків? То буде Вам Новий Рік. Зараз ви його отримаєте.(Дістає з мішка сніжки) От в кого попаду сніжком, того і заморожу, і він стане моїм злим помічником з холодним серцем.
    Клоун – Діти тікайте від них.
    С.К. і Д.М бігають за дітьми і кидаються в них сніжками під музику.005
    С.К – Та облиш ти їх. Ми все тут заморозимо, всі куточки. І буде одне снігове королівство. А я буду його володаркою. Пішли мій дід Замороз, свято розпочинати я тебе бурульковим коктейлем пригощу. (Уходять) Заходять Б.Я і Кікімора 006
    Кікімора – А давай подарунки поцупимо!
    Б.Я – Та було вже, не вийшло.
    Кікімора – Давай ялинку підпалимо
    Б.Я – Це також було.
    Кікімора – – Давай всіх дітей по хатах розженемо.
    Б.Я – Так тоді свята не буде. І в загалі це все не працює. Святом все одно керує Д.М. І ми завжди без подарунків. Давай поки немає Д.М хоть з дітьми пограємо. (Гра «САПОГИ Бистроходи» 007 , танець «БУЛЬКА» 008
    На ширмі з’являється лялька Вовка.
    Вовк – Ага граєте. А я Д.М тільки що бачив.
    Б.Я – Тю от диво, побачити Діда М в казковому лісі.
    Вовк – Та ви дослухайте. Дід мороз злим став, і на себе несхожим, аж позеленів від люті.
    Кікімора і Б.Я – Як це (разом)
    Вовк - А так. Йду я лісом, цукерку жую що у зайців відібрав, коли чую земля здригається. Я злякався та під кущ заховався. Бачу вибігає на галявину Д.М страшенно злий та зелений. Зупиняється серед галявини та як закричить: «Я злий дід Замороз, весь ліс заморожу, а потім в міста і села піду. От тоді і дізнаються всі діти, як без казки жити» І далі кудись побіг.
    Кікімора – Який жах, що нам тепер робити?. От тепер точно свята не буде. Не нам не дітям.
    Б.Я – Так нам потрібна термінова допомога.
    Кікімора – Та хто нам допоможе ми ж самі злодюги і пакосники. Втікати треба.
    Б.Я – Це Наша казка, це мій чарівний ліс. І я нікуди звідси не піду.
    Вовк – От ти шляпа мухоморна, не було нам спокою, коли він добрим був. А уявляєш, що він з нами зробить, як злим став.
    Кікімора – Ви як хочите, а я за речами, в теплі краї, у відпустку, мітлу даси?
    Б.Я - Заспокоїлися. Треба терміново просити допомоги.
    Вовок – У кого? Нас всі знають і ніхто нам не повірить.
    Кікмора – А може до братика кощеюшки подзвонимо, він же невмирущий.
    Вовк – Та виїхав Чахлик на постійне місце проживання на острів свій, де смерть його захована і стереже її.
    Б.Я – Давайте покличемо тих, хто не знає про нас нічого. Чула я про заморських супер героїв, може вони нам допоможуть.
    Кікімора – А ти знаєш кого небудь з них?
    Б. Я - Я знаю тих, хто про них знає усе. Діти допоможіть Д.М врятувати яких ви знаєте супер героїв? (КІка записує) (Діти називають супер героїв Кікімора записує)
    Вовк – так Кікімора в тебе самий приємний голос, бери список і дзвони всім супергероям.
    Кікімора – Так в мене ж їхніх телефонів немає…
    Б.Я – Ось тобі чарівний телефон, він дзвонить тому до кого тобі треба додзвонитися. По голосовому зв’язку.
    Вовк – Я побіг подивлюсь, як там дід, а ти зелена біжи дзвони.
    (Кікімора і вовок уходять)
    Б.Я – Ну от я одна крайня і залишилась. А ви чого носи повісили, зараз пограємо, тільки б хто допоміг.
    Клоун – Ягуся, я тобі допоможу. Це ж треба така біда з Д.М сталася, але ж наша казка повинна продовжуватися. А ну дітки давайте пограємо.
    009 танок «Танці зігріванці» .
    Звук завірюхи 010
    Клоун – Ой чуєте завірюха, може це Дід Замороз йде.
    Б.Я – Давайте станемо всі блище один до одного і зробимо один великий сугроб. І подивимось, хто йде. А потім вистрибнемо до гори , крикнемо А-А-А і налякаємо.
    Заходить Снігова Королева
    С. К – Нарешті я стану володаркою світу, всі поховалися по хатах, злякалися. Кругом таємнича тиша, тільки вітер виє, і музика вітру насолода для мене.
    Клоун – А от і ні, не поховалися. Ми всі тут. Діти кричимо. (Діти кричать).
    С. К. – (Злякано) Оце налякали. Та не кричіть в мене від вас голова болить. І не торкайтесь до мене у вас серця і руки гарячі.
    Б.Я - Так це ти Д.М зачарувала?
    С.К – Так , бо я наймогутніша чарівниця. Бо мій брат Мороз дуже добрий, і не хотів мені допомагати. А тепер я буду керувати всією землею.
    Клоун – Та як ти так можеш, у дітей свято забирати. Ти що забула як маленькою дівчинкою була?
    С.К. – Не забула. (пауза) Ну добре, даю вам одну спробу врятувати свято. Як що пройдете мій квест, то розчарую я вашого Д.М. Слухайте завдання: Поділіться на дві команди.
    Клоун та Б.Я ділять дітей.
    С.К – Я по залу заховала чарівні сніжинки, ваше завдання по підказкам віднайти всі сніжинки, кожна команда повинна знайти дві свої сніжинки. Ось Вам підказки. Уперед. (1. Чарівна ялинка, під сніжинкою. 2. Намальована на віконці сніжинка чарівна. 3. У дзеркальце загляни і сніжинку віднайди. 4. На ялинці знайдеш сніжинку.)
    Клоун та Б.Я проводять квест
    Б.Я – Ну що Снігова Королево впоралися діти з твоїм завданням? Розчаровуй тепер Д.М.
    С.К – Це було дуже легке завдання. А тепер нехай діти змусять своїх батьків зі мною потанцювати, ось тоді, може, я і розчарую.
    011 Танець з батьками.(Хро хро «Веселий Новий Рік»)
    С.К – Ох і порадували ви мене. Але ж мені терміново треба піти у справах
    Б.Я – А Д.М розчаклувати? Ти ж обіцяла
    С.К – Ви що, я багато чого можу пообіцяти, але перш за все мої справи. (Пішла)
    Заходить Кікімора.
    Кікімора – Так шановні, слухайте уважно: у Супермена нова місія, Людина – павук застудився. Бетмен поїхав до бабусі на свята. Феї Вінкс не можуть долетіти до нас через хуртовину. (Плаче) Нам ніхто-о-о- не до-о-о поможе….
    Клоун – Не може бути, щоб нам ніхто не допоміг. Знаю я, що у Франції в місті Париж є супергероїня, тільки не пам’ятаю, як звати чи Леді бака, чи Леді Бяка, і ще кіт з нею ходить
    Б.Я - Так згадала леді Бабах. Швидко їй телефонуй і на голосний зв’язок постав.
    Кікімора – Ало пробачте, це леді Бабах?
    Леді Бах – Ні я леді Баг.
    Кікімора – Ой вибачте, нам терміново потрібна ваша допомога.
    Б.Я вириває трубку
    Б.Я – Ми казкові герої, С.К зачарувала Д.М і він став злим, новорічне свято під загрозою зриву. Допоможіть нам буд ласка.
    Леді Баг – Добре, я терміново вирушаю до Вас.
    Кікімора – Ну а поки ми чекаємо, давайте з вами пограємо.
    (Ігри від Кікімори –перепони 012 с кругами та «Нехачуха» 013
    Під музику 014 заходять Л.Б та Супер Кіт
    Леді Баг – Чого ти весь час, за мною, як хвостик бігаєш?
    Супер Кіт – На це є багато причин. По перше тебе треба захищати, по друге ми з тобою гарна команда. А по трете ну куди ти без мене?
    Леді Баг – Не треба мене захищати, я і сама непогано впораюся, тим паче зателефонували мені.
    Супер Кіт – Ага значить з усім іншим ти згодна? Ми гарна команда і ти не можеш без мене?
    Леді Баг – Ну добре, ми вже на місті, досить сперечатися. Ми дійсно гарна команда.
    Б.Я – Проходьте гості дорогі, зараз я Вас і накормлю і напою і спати покладу.
    Кікімора – Шо ти мелеш, вони ж по ділу прийшли.
    Леді Баг – Отже розповідайте конкретно, що тут у вас трапилося?
    Супер Кіт – І чим ми можемо допомогти?
    Клоун – Снігова Королева зачарувала Д.М, вона замінила чарівну сніжинку на посоху і він став дуже злий. Хоче всю землю заморозити. І лишити дітей новорічного свята.
    Супер Кіт - Значить, щоб розчаклувати Д.М треба забрати в нього посох, і повернути справжню сніжинку.
    Леді Баг – Тільки треба Снігову Королеву відволікти і справжню сніжинку віднайти.
    Кікімора – Так ми з Ягою зараз підемо пошукаємо ту сніжинку.
    Б.Я – Королева мабуть десь заховала. Я скажу Вовку а він її по слідах знайде. Ходімо. (Уходять з кікіморою)
    Леді Баг – Діти як ви гадаєте Д.М полюбляє цукерки? (так) Тож як що ми йому одразу кинемо 2 цукерки, то він посох випустить, а ми заберемо, і поміняємо сніжинки.
    Супер Кіт – А я тим часом затримаю С.К за допомогою свого «КОТОКЛІЗМУ».
    Леді Баг – Тільки ти свою супер силу притримай трохи, що б королева на крижину не перетворилася.
    Клоун – От і добре план є. Тепер можна і з дітьми пограти. Леді Баг ти ж знаєш цікаві ігри?
    Ігри Леді Баг і Супер Кота КУБики 015 ,ШОКОЛАТЕ 016
    На сцені з’являється С.К та дід Замороз. 002
    С.К – Так, де ми ще холоду не напустили?
    Д.М – Так ось ці діти і залишилися, стоять тут посміхаються. Я вас зараз, як заморожу. У-У-У-У. (Іде до дітей)
    С.К – О, а ви хто такі? Я щось Вас не впізнаю.
    Леді Баг – А ми вас знаємо, ви Снігова Королева, зла і безсердечна чародійка, яка хоче зіпсувати всім дітям Новорічні свята.
    С.К – Ой тільки не кажіть, що ви прийшли мене зупинити.
    Супер Кіт – От ви якраз і вгадали. Ми сучасні чарівники, яких визвали на допомогу діти і казкові герої.
    С.К – А ну здивуйте мене, своїми сучасними штучками. (єхидно)
    Супер Кіт (підскакує до С.К і кричить) – КОТОКЛІЗМ. С.К застигає на місті.
    На сцені з’являється Б.Я і Кікімора зі сніжинкою. Леді Баг, підходить до ялинки
    Леді Баг – СУПЕРШАНС (бере під ялинкою цукерки, підбігає до Д.М і кидає йому одразу дві). Д. М ловить цукерки і випускає посох. А третьою цукеркою заманює його за ширму, де він знімає маску, і стає справжнім.
    017 превращение
    Д.М – Ой що це зі мною було? Пам’ятаю все, але як в тумані. Вибачте мене діти, але і великі чарівники інколи помиляються.
    Клоун – Добре дідусю, що і на цей раз добро перемогло зло.
    Супер Кіт - Увага, я відпускаю чари.
    С.К – Хто ви такі? Як ви посміли наді мною чаклувати, ви порушили всі мої плани.
    Леді Баг – А в нас свої плани, тебе прогнати, і не допустити зриву свята.
    Дід Мороз – Ти лиходійка, хотіла дітям свято зіпсувати, але це тобі не вдалося.
    С.К – Та я могутня чаклунка, і нікому ще не вдавалося мене зганьбити.
    Супер Кіт – А ми посміли тобі завадити, та й ще зараз тебе проженемо.
    С.К – Це не можливо.
    Леді Баг – Всім відомо, що лід тане від тепла. А в наших дітей серця гарячі і добрі. Діти давайте подмухаємо на неї теплим повітрячком, вона злякавшись сама від нас втече, щоб не розтанути.
    (Діти дмухають на С.К, та с криками РЯТУЙТЕ втікає )
    Д.М – От і добре, дякую друзі вам за допомогу, без вас би я не впорався.
    Клоун – Дідусю, треба ж свято продовжувати, засвіти нам красуню ялинку.
    Д.М - Дуже красива ялинка у нас,
    Скільки на ній різнокольорових прикрас!
    А ну, ялинко, один , два, три!
    Світлом радості гори! 018
    019 Хоровод навколо ялинки «Сніжинки ,ялинки.» Танцевальний батл..(ділимо на дві команди.Скібіді па-па. 020 Побажання,естафета з шарами під музику.021
    Леді Баг – Як у вас весело на святі, давайте ще пограємо

    Д.М - 2020 рік — це славна мить,
    Хай же в ньому вам щастить.
    КЛОУН _Море сміху я бажаю,
    Й з Новим роком вас вітаю!


    Леді БАГ - Хай же рік Новий крилатий
    Принесе вам щастя в хату,
    КІТ -Щоб здоров’я вирувало
    І ніколи не кульгало.
    ВСІ _ Щоб у мирі вам жилося
    Все задумане збулося.

  29. Эти пользователи поблагодарили Наташа11111 за это сообщение:

    tatusik (17.11.2021)

  30. #18
    Всегда на ВКМ
    Регистрация
    14.12.2014
    Сообщения
    6
    Спасибо
    36
    Спасибо 3 раз в 1 сообщении
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Пожалуйста, переведите на русский!

  31. #19
    Всегда на ВКМ Аватар для Ольга Фокина
    Регистрация
    31.10.2015
    Сообщения
    323
    Спасибо
    4,585
    Поблагодарили: 4,108
    в 264 сообщениях
    Отправить сообщение
    profile Профиль сайта

    По умолчанию

    Перевести можно самостоятельно здесь. Единственное, некоторые слова требуют корректировки, например:
    ТЕКСТ: Увага! Увага! Спішить, поспішайте
    Турботи і сум усі дома лишайте
    ПРАВИЛЬНЫЙ ПЕРЕВОД:
    Внимание! Внимание! Спешите, спешите
    Заботы и печали все дома оставляйте
    Какие фразы будут вызывать сомнения, пишите
    https://www.google.com/search?q=%D0%...hrome&ie=UTF-8

  32. Эти пользователи поблагодарили Ольга Фокина за это сообщение:

    Наташа11111 (11.01.2020)

Информация Темы

Пользователи, просматривающие эту тему

Всего в настояшее время 1 пользователей просматривающих эту тему (0 пользователей и 1 гостей)

Ваши права в разделе

  • Вы не можете Создавать новые темы
  • Вы не можете Опубликовать ответы
  • Вы не можете Опубликовать вложения
  • Вы не можете Редактировать ваши сообщения
  •